NLP Practitioner Certificate mindgasmic

galimybės

Tai Dr. Ričardo Bandlerio ir The Society Of Neuro-Linguistic Programming sertifikuojama ir aprobuota intensyvi mokymo programa, pirmą kartą pasaulyje rengta lietuvių kalba- jau dvidešimt dvi licenzijuotų NLP praktikų laidos, registruojasi dvidešimt trečioji.


Jūsų sertifikatą pasirašys pats dr. Richard'as Bandleris, ir ši sertifikacija - pirmas žingsnis, jei norite gilintis toliau- ruoštis "NLP Meistro Praktiko" (Master Practitioner of NLP) sertifikacijai, "Licensed Trainer Of NLP" sertifikacijai ar jei norite studijuoti NLP magistrantūros studijose.

Tai mokymai, kurie keičia gyvenimus- tai patvirtins ir jau daugiau nei 700 šių intensyvių pratybų dalyvių. Juk net jei ir šiaip 8 dienas kryptingai, su būriu bendraminčių, galvotumėte apie tai, kaip gyventi efektyviau, tai užtikrintai ir būtų dienos, kurios iš esmės pakeistų Jūsų gyvenimą. Šiame seminare taikomos naujausios NLP metodikos, tad jokių abejonių- Jūs didžiuositės tuo, ką pasiekėte tik per 8 dienas!

Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming (XXIII)

Kiek dienų jau gyvenate?

(Mes suskaičiavom ;)

Pasitikrinote?

Tūkstančius. Dabar prisiminkite, kurios iš jų YRA tos dienos, pakeitusios visą likusį Jūsų gyvenimą?

Ir kiek dienų gyvenote iš tikrųjų?

Galbūt tai tik akimirka- kai Jūs sutikote žmogų, su kuriuo - Jums buvo aišku iš karto- norėjote praleisti visą likusį gyvenimą. Galbūt tai tik metai, per kuriuos Jūs išmokote tiek, kiek nebuvote išmokę visą gyvenimą iki tol. Galbūt tai ta diena, kai perskaitėte svarbią knygą, ir supratote, kad tiek laiko esate iššvaistę veltui?

Jei pasižiūrėtume į visą savo gyvenimą iki šiol, išvystume, kad ir čia galioja Paretto principas- 20 procentų mūsų laiko leido mums pasiekti 80 procentų rezultatų. Nes kartais tik akimirka nulemia visas likusias akimirkas- akimirksniu. Va taip.

Tad kada dabar yra geriausias laikas nuspręsti, kaip turiningai Jūs norite praleisti dar 8 gyvenimo dienas- kurios, kas žino, galbūt pakeis visą likusį Jūsų gyvenimą?

Jūs išmoksite:

 • Pagaliau valdyti savo emocijas ir suvokti, kaip mąstote;
 • Akimirksniu įgyti tikrą pasitikėjimą savimi ir motyvaciją veikti;
 • Pakeisti nepageidaujamą elgesį savyje ir kituose;
 • Daug geriau komunikuoti- ir savyje, ir su aplinkiniais;
 • Panaikinti kliūtis efektyviam mokymuisi;
 • Kalbėti tiksliai ir veiksmingai;
 • Įveikti savo fobijas ir mokėti padėti įveikti jas kitiems;
 • Suvokti savo tikrąsias galias ir tikslus;
 • realaus, neapsimestinio pozityvumo- mokėsite įžvelgti gerus dalykus ir ten, kur iki šiol jų neįžvelgdavote;
 • išmoksite lengviau susidraugauti su bet kuo;
 • dar greičiau pasiekti darną ir su savimi, ir su pašnekovais, ir net su didelėmis grupėmis;
 • išmoksite elegantiškai kurti Jums naudingas neurologines asocijacijas- "inkarus",
 • tapsite daug efektyvesniu komunikuotoju ir galesite lengviau įtaigiai veikti kitus žmones;
 • išmoksite pastebeti subtilias ir dažnai kitiems nepastebimas žmonių reakcijas ir jas efektyviai interpretuoti, vertinti bei panaudoti;
 • suvoksite, kas yra mąstymo filtrai, ir sužinosite, kaip geriau matyti pasaulį tokį, koks jis gal yra, o ne tokį, koks jis yra Jūsų nuomone;
 • išmoksite mokytis nelinijiniu budu, linksmai ir betarpiškai, net to nepastebedami, dirbdami mažose grupese;
 • išmoksite visas pagrindines NLP nuostatas, technikas ir galesite jas net nesąmoningai taikyti;
 • tapsite įžūlesni- gerąja prasme;
 • įrodę savo įgūdžius, gausite visame pasaulyje pripažįstamą NLP Praktiko sertifikatą, kurį pasirašys ir Dr. Richardas Bandler'is- unikali proga buti sertifikuotam paties šios revoliucingos metodikos kūrėjo.

Dar daugiau. Mūsų NLP praktikos kursas kainuoja juokingai mažai, palyginus su tuo, kiek Jūs sumokėtumėte už ekvivalenčius mokymus JAV ar Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje ar Švedijoje, net Lenkijoje. Jūs galėsite mokytis efektyviai ir greitai, nes visi kiti šių betarpiškų mokymų dalyviai puikiai supras Jus, ir Jūs suprasite juos.

Kadangi šie intensyvūs kursai nėra paskaitų ciklas, ar monotoniškas seminaras, o aktyvūs, linksmi ir dinamiški mokymai, kuriuose Jūs turite progą išbandyti tai, ką išmokote, iš karto čia pat su kitais seminaro dalyviais ir nuolat keistis, bandydami pratimus vis su kitais žmonėmis, tai unikali terpė mokytis greitai. Jei Jūs mokytumėtės vieni, iš knygų, ar net 1 prieš 1 su treneriu, Jūs neturėtumėte tiek galimybių išbandyti to, ką išmokote, iš karto su tiek daug (bet ne daugiau 30- vėlgi privalumas: maža grupė, individualus dėmesys) skirtingų žmonių.

Mūsų tikslas yra išmokyti tai, ką mes mokame, o ne mokyti. Tad ir po seminaro drąsiai galėsite naudotis ir mokymų medžiaga, kurią rasite tiesiai čia, svetainėje, ir skambinti treneriams, jei turėsite klausimų.

Seminarą rengia Vidas Jankauskas, vienas iš pirmųjų NLP Meistrų Lietuvoje, licenzijuotas NLP treneris nuo 2005-jų, o nuo 2012- jau ir Master Trainer of NLP, iki šiol tobulinantis savo įgūdžius tiek Dr. R. Bandlerio seminaruose, tiek kituose NLP, NHR, DHE mokymuose, ir dirba ne tik Europoje, bet ir JAV.

Kam šis seminaras nėra tinkamas?

Jei manote:

 • Kad ir taip žinote daug ir išsilavinimo pakanka visam gyvenimui;
 • Kad niekas pasaulyje nesikeičia;
 • Kad tik "tradicinis" mokslas turi atsakymus;
 • Kad tik švietimo ministerijos patvirtintos mokymo programos yra veiksmingos;
 • Kad žvirbliu gimęs, ereliu nebūsi;
 • Kad puikiai mokate valdyti save ir paveikti kitus;
 • Kad pokalbyje svarbios tik Jūsų mintys;
 • Kad dėl visų bėdų šeimoje ar darbe kalti kiti, sistema, santvarka, bet tikrai ne Jūs;
 • Kad visada yra kažkas kaltas;
 • Kad media galima pasitikėti visada;
 • Ir kad Jūs nesate veikiami kasdien-

šis seminaras gali sukelti tam tikrų nenumatytų pasėkmių, būtent- imsite dar labiau abejoti net ir tuo, ką manėte, kad taip gerai žinote, ir suprasite, kad - o siaube-galima rinktis, kuo tikėti.

Gali kilti rimtų problemų išlaikyti tą patį neveiklumo, ir ypač bejėgiškumo lygį; seminaras ypač pavojingas tiems, kurie žūt būt nori išlaikyti savo pajamas tokiomis, kokios jos yra, ar dar kuklesnėmis, nes išmoksite veikti ir mėgautis tuo, kad esate atsakingi už save, ir uždirbti tiek, kiek Jūs turite uždirbti.

Jei mėgstate vienatvę ar drovitės žmonių, šis seminaras gali negrįžtamai sunaikinti Jūsų komfortą ir sukelti nepaaiškinamai gerą jausmą, bendraujant su kitais.

Pavojinga ir tiems, kurie visada turi savo nuomonę ir yra nelinkę klausytis kitų, nes labai gali būti, kad po seminaro išmoksite klausyti. Ir matyti daug daugiau, nei sugebėdavote iki šiol.

NLP PRAKTIKA LINKSMA

Taigi. Linksmiausi rimti mokymai pasaulyje-

Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming (XXIII)

Kada:

2016 kovo 16- 23 dienomis, kasdien nuo 10.00 iki 17.50

Kur: Vilniuje, PARK INN NORTH
Investicija

Kai sumokate visą sumą iki 2015 m. gruodžio 28 d.- €894 , vėliau- €1002

Sertifikacija The Society Of Neuro-Linguistic Programming (JAV) sertifikatas, licenzijuojantis Jus kaip "Licensed Practitioner of NLP"
Ribotas vietų skaičius:

Minimali grupė- 15 dalyvių. Maksimali- 30.

Kodėl net 8 dienos iš eilės? Tai bene efektyviausias NLP mokymo būdas. Taip dabar moko ir Dr .Paul McKenna, ir Mateusz Grzysiak. Taip, tai didelis įsipareigojimas, atsitraukimas nuo kasdieninių reikalų ir t.t

Įšokai, ir plauki, vietoj to, kad ateitum, koja patikrintum vandenį, nueitum, tada vėl ateitum, jau įbristum iki kelių, išbristum, tada, kitą dieną, vėl ateitum, vėl šalta, vėl išbristum... Juolab kad plaukti neišmoksi iš vadovėlių. Plaukti išmoksi tik plaukdamas.

Delsiantys tegul delsia toliau. Tie, kurie mokosi NLP iš knygų, taikys NLP raštu. Registruokitės pirmieji:

El. pašto adresas *
Vardas, pavardė *
Organizacijos rekvizitai (kodai + adresas)* (jei nėra- parašykite "nėra")
Kaip sužinojote apie šį seminarą? *

* Būtini laukai

Atsiuntę žinutę, netrukus gausite paraišką, kurioje ir bus nurodyta, kaip lengviausia mokėti, ir ką daryti toliau.

Kai sumokėsite registracijos mokestį, atsiųsime namų užduočių knygelę.

ŠIUOSE MOKYMUOSE NAUDOSIME PORTATYVINĘ BCI (BRAIN TO COMPUTER INTERFACE) ĮRANGĄ, TAD GALĖSIME OBJEKTYVIAI ĮSITIKINTI, KADA DALYVIAI PASIEKIA TAM TIKRĄ SĄMONĖS BŪSENĄ, DEMONSTRUOTI NLP TECHNIKŲ BEI HIPNOZĖS POVEIKĮ SMEGENŲ BANGOMS "GYVAI" DIDŽIULIAME EKRANE IR EKSPERIMENTUOTI NETGI INDIVIDUALIAI.

Įdomūs atsiliepimai iš ankstesnių "NLP Practitioner" mokymų.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai web tracker