47

Thought Field Therapy Demonstracija

TFT, arba "Thought Field Therapy" sukūrė Dr. Roger Callahan. Tai itin veiksminga terapijos rūšis, kurios paprastas metodikas šiandien taiko ir medikai, ir sportininkai, ir kariškiai, ir verslininkai, ir aktoriai. Nepriklausomi mokslininkų tyrimai įrodė, kad TFT veiksminga daugeliui žmonių, kai reikia įveikti didelį stresą ir nusiraminti. Šioje demonstracijoje paprasčiausiai pirštais bildendami per akupunktūrinius taškus, paniūniuodami ir pasiukodami akis, mes itin greitai nusiraminame ir atsipalaiduojame. Mano mokymuose nesu sutikęs dar nė vieno klausytojo, kuriam ši paprasta technika nebūtų veikusi.

Pabandykite šiandien ir Jūs. Pirmiausia pagalvokite apie tai, kas Jus slegia. Gal pradėkime ne nuo ypatingai didelės tragedijos, bet nuo kažkokio pakankamai paprasto, tačiau įkyraus dalyko, kuris Jus neramina. Gerai pagalvokite, kaip Jūs jaučiatės, kai galvojate apie šią "bėdą".

Pagalvojote? Pradėkime. Atsisiųskite "PowerPoint" prezentaciją, raskite ramesnę vietą (reikės paniūniuoti, ir pirštais pabildenti), ir - jei nuosekliai padarysite viską, ko prašomi, akivaizdžiai jausitės daug geriau. Po demonstracijos įvertinsite, kiek sumažėjo Jūsų streso intensyvumas, jei norėsite, galėsite pakartoti vėl- kad ir kitam streso šaltiniui įveikti.

Svarbu mokėti jaustis gerai be jokios priežasties. Ir gyvesnite ilgiau, ir pinigų sutaupysite, ir aplinkiniams su Jumis bus smagiau. Verta išmokti nusiraminti ir atsipalaiduoti- kad ir su TFT, ypač jei iki šiol tiek metų, gal net nepastebėdami, mokėtės suirzti ir "stresuoti".

Drąsiai galite siųsti šią demonstraciją savo draugams. Visiems bus tik geriau, jei mokėsime įveikti stresą, nerimą ir irzlumą ir taip- kaip netrukus tai padarysite Jūs. Na gerai gerai, aš nesakau, kad Jūs suirzėliai. Bet visiems būna, ar ne?

TFT demonstracija (apie 1,5 MB .pps byla) (Jei norite išsaugoti savo kompiuteryje, spustelkite dešiniu mygtuku ir pasirinkite "Save target as...")

.P.S. ir kai pamatysite mieste ką nors niūniuojantį ir barbenantį sau virš antakio- žinosite. Mūsų žmogus. Linksmas!

(c) Vidas Jankauskas, 2007. Visos teisės saugomos.

Komentarai

Atgal į esė archyvą
Užsisakyti kassavaitinį esė