Bet iš pradžių - apie... Jus:

Kada paskutinį kartą pagalvojote, kaip apdovanoti esate?

Verta tai prisiminti ir šiandien:

 • ... turite daugiau nei 86.000. 000. 000 neuronų, kurie tarpusavyje sujungti tokiu sinapsių skaičiumi, kurį net sunku čia įrašyti - tai bent 100 trilijonų. Mąstyti ir kurti tikrai galime.
 • ..."Sliekas štai turi tik 302 neuronus, ir mes iki šiol neturime nei mažiausios sumautos idėjos, kaip šis gyvūnas veikia"- prof. Christof Koch, Caltech
 • ...Tačiau kažkada Jūs net pusę valandos tebuvote viena maža ląstelė...
 • ... o šiandien Jūsų smegenys per dieną generuoja daugiau elektros impulsų, nei viso pasaulio telefonai kartu..

Esate tikras... stebuklas.

 

Vidas Jankauskas:

 

 

 • Šaunios šeimynos tėtis jau 20 metų (4 vaikai);
 • Licenzijuotas NLP treneris, nuo 2012 balandžio mėn- pirmasis Lietuvoje ir Baltijos šalyse MASTER TRAINER OF NLP, mokęsis garsiose NLP mokymo organizacijose visame pasaulyje - Jungtinėje Karalystėje, JAV, Lenkijoje; jo mokytojai- pripažinti taikomosios psichologijos, NLP ir hipnozės autoritetai, tokie kaip Dr. Richard Bandler, Dr. Paul McKenna, John La Valle, Eric Robbie ir kiti.
 • Konsultavo didžiausius Lietuvos bankus, bendroves, labdaros organizacijas, politkus, dalyvavo įvairiuose projektuose bei rengė mokymus ir Europoje, ir Amerikoje: vien Lietuvoje Vidas paruošė daugiau nei licenzijuotų 700 NLP praktikų bei meistrų, tarp kurių- ir didžiulių įmonių vadovai, ir mokslininkai, ir studentai, ir pensininkai.
 • dirbo verslo vystymo vadovu Paryžiuje, Tupperware pasauliniame centre.
 • turi BMI MBA, be to, studijavo verslo vadybą TVM, ir žurnalistiką VU.
 • Vieno iš seniausiai Lietuvoje veikiančių tiesioginės prekybos verslų steigėjas, savininkas ir vadovas- iki 2007 09 01, kai, atsisakęs įprastų verslo rūpesčių, su šeima gyvena JAV, Floridoje, nedidelėje Meksikos įlankos salelėje, kaip "ypatingus sugebėjimus" turintis ufonautas (= alien with extraordinary abilities ;)
 • Virš 100 straipsnių apie suvokimą, įtaigą, rinkodarą, NLP ir šiuolaikinę vadybą populiariausiuose Lietuvos verslo leidiniuose autorius.
 • Ir jokiu būdu nepretenduoja tapti guru- kasdien pasiruošęs daryti dar daugiau klaidų- nes tai geriausias būdas išmokti.
 • čia jis "gyvai"

image
Kai Jūs norite išmokti NLP - o tai yra vienas iš greičiausių būdų nustoti kariauti su savimi, įgyti tikro pasitikėjimo savo galiomis ir pasiekti tai, ką Jūs norite pasiekti- su mumis tai galite išmokti greičiau, pigiau bei efektyviau, nei studijuodami užsienyje.

NLP

Vidas dalyvauja įvairiuose seminaruose ir mokymuose visame pasaulyje- ir kaip NLP treneris, ir kaip NLP pirmokas: (iš kairės į dešinę) su Dr. Richard'u Bandler'iu Londone, ir su Dr. Paul Mc Kenna , su Mateusz Grzesiak, vienu garsiausių ir populiariausių NLP trenerių Lenkijoje, su Erric Robbie, NLP treneriu ir autoritetu iš Jungtinės Karalystės, ir Matilda, Morta bei jas linksminantis John La Vale, Master Trainer of NLP, The Society Of NLP prezidentu, seminare JAV, ir su jogos mokytoju Dharmendra Jaipur'e, Indijoje.

Mes neišrankūs (Kaip sakė Oscar Wilde)- rinkomės tik geriausius mokytojus. NLP sparčiai tobulėja, ir taip pat marginalizuojasi- kaip ir bet kuri "atviro kodo" technologija ar metodika. Yra radikalių, ir perdėm komercinių NLP propaguotojų. Lietuvoje yra ir tokių, kurie iki šiol moko tik rusų kalba. Mes atstovaujame didžiausią ir seniausią pasaulyje NLP mokymo organizaciją - "The Society Of NLP", ir galime mokymus rengti ir lietuviškai, ir angliškai, ir rusiškai.

 • Mūsų NLP kvalifikacijos patvirtintos pačių NLP kūrėjų parašais, ir gautos po daugybės išlaikytų kvalifikacinių seminarų.
 • Mokome to, ką darome - ir nemokome to, ko nedarome: esame ne tik įkūrę ne vieną sėkmingą verslą, bet ir išmokę tai daryti kitus; mūsų patirtis dirbant su didelėm ir mažom organizacijom, su draugais ir bendrijomis tik patvirtina tai, kad viskas yra įmanoma!
 • Vido 'NLP Praktiko" seminarų dalyviai gaus paties Dr. Ričardo Bandlerio pasirašytus sertifikatus, o ne vietinio "pranašo" NLP pažymėjimus.

Mes generuojame idėjas. Dažniausiai "užstringama"- nesvarbu, ar tai būtų vienas žmogus, pasinėręs į depresiją, ar didžiulė organizacija, praradusi identitetą-, kai žmonės nebemato geresnių pasirinkimų. Tačiau visada yra kitos išeitys, ir geresni pasirinkimai, jei Jūs turite laisvę rinktis, jei Jūs galite pamatyti viską iš aukščiau. To galima išmokti. Naujos idėjos leidžia pažvelgti į įprastus dalykus kitaip, ir rasti najas išeitis. Idėjos šiais laikais yra didžiausia vertybė. Daugiausiai idėjų turi laisvi žmonės. Laisvę mes suprantame kaip būseną be išankstinių nuostatų gniaužtų.
image

Ateitis

"XXI-ojo amžiaus neraštingieji bus ne tie, kurie nemoka skaityti ir rašyti, o tie, kurie nesugebės išmokti, tada atsisakyti to, ką moka, ir vėl išmokti " Alvin Toffler, "Future Shock" .

Dar niekada negyvenom tokio greičio laikais. Viskas vyksta daug greičiau, ne tik žmonės, bet ir organizacijos išmoksta prisitaikyti dar greičiau, nei bet kada iki šiol, ir vienintelis būdas išliktii yra sugebėjimas keistis.

NLP yra kaitos technologija. Tad nesvarbu, kokių žinių mums reikės greitai, svarbu, kaip greitai mes galėsime jas įsisavinti. Ne tiek svarbu, kokie pokyčiai mūsų laukia, bet svarbu, kaip lengvai mes juos galime priimti.

Tad laisvų žmonių laukia puikūs laikai- jiems nuolatinė kaita yra kaip žuvims vanduo.

O tų, kurie nebemoka keistis, gali laukti visa virtinė nusivylimų. Ir pirmiausia dėl to, kad jie taip ir neišmoko keistis. Į gera.

Norite gauti naujus ese pirmieji?

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai web tracker